Vítejte ! [ Přihlášení Instagram

Vánoční punč plný knížek aneb Vyhrajte si dárky pod stromeček!

Giveaway 1.12.2015

Je tu prosinec a s ním konečně přichází i slibované překvapení: Vánoční punč! Ale ne jen tak ledajaký. Tenhle je uvařený ze samých knižních výher, které můžete získat! 

vanocni punc uvodni foto

Já to s dovolením hned v úvodu prásknu: Mozkem celé akce s krycím názvem Vánoční punč nejsem já, ale Vik z webu Čítajme si spolu. Neuvěřitelná holka z Košic, která má spoustu energie a nápadů, jež neváhá realizovat a ještě pro ně nadchnout ostatní. V tomto případě mě a ještě Malého pampúcha. – A proč zrovna Vánoční punč? Protože jsme ho společně připravily z mnoha báječných ingrediencí: Tři blogy o dětských knížkách, tři soutěže a v každé z nich tři výherní balíčky plné radosti. Mňam!  A o co můžete soutěžit teď tady? Podívejte se!

 

1. Balíček od nakladatelství Naše kniha

nase-kniha_punc

Nedávno jste si na blogu mohli přečíst o půvabném leporelu Kaštánkův domeček. No, a jeden z vás teď kromě Kaštánka dostane ještě další poklady z produkce nakladatelství Naše kniha! Oblíbenou knížku Šimon a štěňátko Bára, novinku Kos je bos, vtipné Obrázkové říkanky i Obrázkové básničky a dvě zvířátková leporela pro nejmenší navrch. A to ještě není všechno: Autorka Hanka Jelínková výherci do jedné z knížek osobně napíše věnování a ilustrátorka Vendula Hegerová přiloží ještě bonusový obrázek s podpisem. Tomu říkám bohatá nadílka!

 

2. Balíček věnovaný nakladatelstvím Paseka

paseka-punc

Velká hledací leporela Rotraut Susanne Bernerové, to je sázka na jistotu, jež se objeví pod mnoha vánočními stromečky. O dvou z této série jsem už psala (Léto tady, Noc zde). Zima, kterou do soutěže ochotně věnovalo nakladatelství Paseka, je první z celé řady a nyní navíc maximálně aktuální. A aby Zimě nebylo ve výherním balíčku smutno, v Pasece k ní přihodili ještě několik novinek, určených pro děti a teenagery: Hlemýždě Čilišneka od Pavla Šruta a Jiřího Šalamouna, Rádio hlásí kreslíře Jiřího Slívy, komiksový bestseller Úsměv, knižní předlohu animovaného filmu Konečně doma a lehce ujetý příběh Křup. Myslím, že tuhle výhru si užije celá rodina šťastlivce, jenž ji získá!

 

3. Prémiový balíček od webu Čítajme si spolu!

abeceda_punc

Třetí nálož dárků pro vás připravila Viki, duše webu Čítajme si spolu, která, jak už jsem zmínila na začátku, celý Vánoční punč vymyslela. Nenechte se zmást tím, že na fotce je pouze Abeceda oblíbené ilustrátorky Edit Sliacke z nakladatelství Axioma! Další součásti téhle skvělé nálože jsou totiž ještě na cestě. Výherce vedle Abecedy dostane ještě textilní minipanenku Mášu od iffi, dvoje tetovačky – pro vás i děti – věnovaly Kresky.sk, na svého majitele se těší ručně vyrobený obal na knihu od značky Ivitko a dvojitou exkurzi do světa slovenské dětské literatury zažijete prostřednictvím Zorničky od slovenského Albatrosu a Špinušky, jíž věnovalo Verbarium (to výherci závidím asi nejvíc a sama budu zřejmě nutně potřebovat!)

 

A co musíte pro výhru udělat?

Poslat mi na e-mail lucie(zavináč)knihydetem.cz odpověď na soutěžní otázku a zároveň být 3., 13. a 33. správná odpověď v pořadí. Na co se ptám?

Kolik knižních blogů se, včetně tohoto, účastní akce Vánoční punč?

A) 4           B) 3

Není to těžké, že ne? Do předmětu e-mailu napište „Vánoční punč“. Tři šťastné vítěze vyhlásím na facebookové stránce blogu v pondělí 7. prosince.

Na výhru není právní nárok, děláme to všichni pro radost sobě i vám. A děkujeme všem našim ochotným partnerům, bez jejichž přispění by ničeho nebylo! Díky, jste báječní.vianocny-punc_partneri

 

Těším se na vaše soutěžní e-maily! Až budete mít odesláno, vrhněte se i na Vánoční punče u Malého pampúcha a Čítajme si spolu. Stojí za to. A ještě něco: Úplně všichni zúčastnění ze všech tří soutěží postoupí do finálního losování o další balík cen, které Viki na Čítajme si spolu spáchá 20. prosince. Tak hodně štěstí a krásný advent!

 

 

 

Žádné tagy

  

2 komentáře to “Vánoční punč plný knížek aneb Vyhrajte si dárky pod stromeček!”

 1. Krystyna Kunderová na 3.12.2015 @ 14:24

  Krásná akce. Moje malá (2 roky) teď poslední měsíc knížky miluje. Před spaním jí čtu minimálně 4 kousky a ještě si pak chodí pro přídavky. A když mamka nemůže, čte si to sama. A nejvtipnější na to je, že ji slyším jak napodobuje můj přednes (když mluvím potichu, ona taky, když rázně, tak to dělá též) :-D. Takže vyhrát balíček knih by bylo bezva 🙂

Komentář

 • Puntík. Časopis pro nejmenší děti

  od na 20.7.2017 - 1 Komentáře

  Na samém konci června se na stáncích objevil nový časopis pro děti. Věděla jsem o tom předem a nedočkavě jsem se hrnula do trafiky, sotva jsem Prcka ráno předala paní učitelce ve školce. V trafice Puntík nebyl, zato na poště měli. Jak se nám první vydání – letní dvoučíslo – líbí?

 • LISTUJEME: Ema ve školce

  od na 11.6.2017 - 3 Komentáře

  Minulý týden se v knihkupectvích konečně objevilo pokračování oblíbené knížky Ema Naopak. Vychází v češtině vůbec poprvé. Děti se opět mohou těšit hned na dva příběhy – na titulní Emu ve školce a následně ještě na Emu u doktora. Pojďte si s námi novinku prolistovat!

 • Pohozené kšandy kamaráda Standy

  od na 1.6.2017 - 0 Komentáře

  Nejnovější dětskou knížku z edice Políčko jsem si sama pro sebe vyhodnotila jako nejvtipnější záležitost, na kterou jsem narazila na celém letošním Světě knihy. Navíc jsem měla to štěstí, že jsem u stánku potkala ilustrátorku Anetu Žabkovou a mohla se tak o Pohozených kšandách kamaráda Standy dozvědět spoustu podrobností.

 • Lily a Momo. Nádherná knížka o přátelství

  od na 29.6.2017 - 0 Komentáře

  Slovenské ilustrátorky Kataríny Macurové jsem si poprvé všimla v okamžiku, kdy jsem v knihkupectví spatřila její bilderbuch Kde je ten pravý balon. Do povědomí českých rodičů se dostala také knížkou Proč nekveteš? Nyní přichází s okouzlujícím počinem Lily a Momo.

Vyhledávání

Najdete nás na Facebooku

… a zákulisí blogu poodhalujeme na Instagramu

Novinka pro děti od 4 let

Nakladatelství Naše kniha